Tijdelijke overname van de lessen yoga en kracht van je adem
Soms loopt het even anders dan gepland. De komende periode worden de yoga en kracht van je adem-lessen tijdelijk overgenomen door Hester. In dit bericht stelt zij zich graag aan jullie voor.
"Ik ben Hester en neem de yogalessen van Georgette waar als zij niet in de gelegenheid is zelf lessen te geven. Georgette heb ik leren kennen via mijn man, die yogalessen bij haar volgde.
Van huis uit ben ik opgeleid tot juwelier (Vakschool te Schoonhoven) en edelsmid (Academie Beeldende Kunsten te Maastricht).
In 2000 ben ik gestart met yogalessen volgen en na eerst 1 les per week te hebben gevolgd, ben ik al snel overgegaan naar meerdere lessen per week. Deze keuze heb ik gemaakt, omdat het goed voelde om uit mijn hoofd weer in mijn lijf te komen en bewust te worden van wat mijn lichaam me aangaf.
Helaas stopte mijn docente ermee en ben ik gaan zoeken naar een alternatief. Dat vond ik in een docenten opleiding tot raya-yoga. Helaas werd deze opleiding mijns inziens te star en dogmatisch, waardoor ik in het vijfde leerjaar ben gestopt. Hierop volgde een zoektocht naar een andere yoga vorm.
Via een mindful-training kwam ik bij een docente terecht die ook yin-yoga gaf en dat voelde als 'thuiskomen' in mijn lichaam. Geïntrigeerd door de achterliggende filosofie ben ik een opleiding tot yin-yoga docente gaan volgen.
De ervaring die ik zelf opdoe door (yin-)yoga, ademhalingsoefeningen in combinatie met mindful aanwezig zijn, breng ik graag over op anderen, zodat ook anderen weer het gevoel van 'thuiskomen' bij zichzelf kunnen ervaren.
Graag neem ik je een keer mee in deze reis naar jezelf."
Hartelijke groet,
Hester