Terug naar overzicht

Insturen vlaggetjes tot 15 november!!

U heeft het ongetwijfeld gezien, gehoord of gelezen. De vlaggetjes actie is landelijk een groot succes geworden. Zo'n succes dat Het Nije Huis bedolven is onder de vlaggetjes.

De beoogde 40.000 vlaggetjes worden ruim overschreden.

 

Daarom hebben wij ook besloten de uiterste datum van het insturen van de vlaggetjes te vervroegen en kan er tot 15 november worden ingestuurd.

 

Onze vrijwilligers zijn dagelijks druk doende alle binnengekomen vlaggetjes te registreren, tellen en sorteren. Vanaf 20 november worden er ook naaidagen georganiseerd om alle vlaggetjes tot mooie slingers ter verwerken.

 

GRAAG GEEN VLAGGETJES MEER HAKEN!! wilt u toch heel graag samen blijven haken? Op dit moment wordt er in ons crea-café wekelijks prachtige spulletjes gemaakt voor de verkoop waarbij de opbrengst voor de Nije Hoeve is. Haakt u in?

 

Meer nieuws