Terug naar overzicht

Tasjes met print schilderij Bianca Leusink te bestellen

De sample van het prachtige tasje is binnen!

Full color met het ontwerp van het Nije schilderij dat kunstenares Bianca Leusink speciaal voor onze stichting gemaakt heeft.

Omdat we voor een goede tas wilden zorgen die mooi van kleur is, maar ook echt een goede kwaliteit moet hebben, hebben we de firma Hardt ingeschakeld om het design goed op de tas te krijgen. Het hele schilderij staat erop, met ons logo mooi zichtbaar. Én we hebben de Tassenkoning ingeschakeld voor een goed en betrouwbaar product. Dat betekende echter wel dat we vrij lang moesten wachten op de sample en we de zending per boot niet meer op tijd binnen krijgen voor de feestdagen.

Peter Heunders van de Tassenkoning heeft echter hemel en aarde bewogen om een aantal per vliegtuig vooruit te sturen, zodat we er toch een aantal op tijd hebben om te kunnen verkopen als schoencadeau of voor onder de kerstboom.

Wilt u ook zo´n mooi tasje bestellen, klik dan door via deze link 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

foto 1: tasje opgevouwen

foto 2: tasje uitgevouwen

 

 

 

Meer nieuws