Terug naar overzicht

VLAGGENSTOP!!!

Wat een succes, wat mooi dat iedereen zo massaal is ingehaakt! Wij willen iedereen heel hartelijk bedanken voor de inzet/bijdrage!

 

U heeft het ongetwijfeld gezien, gehoord of gelezen. De vlaggetjes actie is landelijk een groot succes geworden. Zo'n succes dat Het Nije Huis bedolven is onder de vlaggetjes.

De beoogde 40.000 vlaggetjes worden ruim overschreden.

 

Daarom hebben wij ook vanaf nu een VLAGGENSTOP te hanteren.

Vlaggetjes konden worden ingestuurd tot 15 november. Deze week is er desondanks nog heel veel binnengekomen, maar m.i.v. nu kunnen wij helaas geen vlaggetjes meer accepteren. Wij hopen op uw begrip hiervoor.

 

Onze vrijwilligers zijn dagelijks druk doende alle binnengekomen vlaggetjes te registreren, tellen en sorteren. Vanaf 20 november zijn wij ook bezig naaidagen te organiseren om alle vlaggetjes tot mooie slingers ter verwerken. Mensen die willen helpen naaien worden van harte uitgenodigd zich te melden via info@denijestichting.nl. Wij kunnen nog wel nijvere naaisters gebruiken :-)

 

Dus bij dezen ons vriendelijke verzoek om ALSTUBLIEFT GEEN VLAGGETJES MEER TE HAKEN!!

 

Wilt u toch graag samen blijven haken? Op dit moment wordt er in ons crea-café wekelijks prachtige spulletjes gemaakt voor de verkoop waarbij de opbrengst voor de Nije Hoeve is. Haakt u in?

 

Meer nieuws