Terug naar overzicht

Bootcamp & Brunch bij IPSO-Centrum Twente: sportief én gezellig! 💪🥐

Zin om je dag energiek te beginnen? Sluit je aan bij de bootcamp van IPSO-Centrum Twente en combineer een actieve start met een gezellige brunch!

 

Om 09:30 uur gaat de training van start onder professionele begeleiding van Marjon Arfman van FysioHolland. Tijdens deze bootcamp werk je aan kracht, conditie en mobiliteit met gevarieerde oefeningen die uitdagend zijn, maar altijd aangepast kunnen worden aan jouw niveau. Of je nu een beginner bent of al ervaring hebt: er is volop aandacht voor een veilige en verantwoorde uitvoering, zodat iedereen met plezier kan meedoen.

 

✨ Nieuw? Dan kun je eenmalig gratis deelnemen aan een proefles!

Bevalt het en wil je vaker meedoen? Neem dan contact op met Marjon Arfman van FysioHolland voor de mogelijkheden.

 

En na al dat sporten is het tijd om te genieten: voor slechts €10,- kun je aanschuiven voor een heerlijke brunch. Dé perfecte afsluiting van een actieve ochtend!

 

Kortom: een ideale combinatie van beweging, gezondheid en gezelligheid. Doe je mee? Meld je dan hier aan.

 

Meer nieuws